Služby Dream Reef


Navrhujeme akvária a filtrace

Podle objemu nebo umístění navrhujeme akvária včetně filtrace, tak abychom docílili nejlepší harmonie. Pro co možná nejlepší představu, vytvoříme také 3D vizualizaci budoucí realizace.


Stavíme akvária na míru

Vycházíme vstříc každému přání, požadavku nebo představě ohledně mořského akvária. Samozřejmě s ohledem na naše dosavadní zkušenosti poradíme správné poměry stran akvária, umístění techniky nebo i stavební úpravy či výrobu nábytku, aby vše tvořilo nezapomenutelný a nerušený pohled do akvária.

Jsme schopni mimo výrobu akvária, podstavce či skříněk, udělat i zednické práce, aby celé zařizování probíhalo bez zbytečných komplikací.


Volíme vhodnou filtrační techniku

Samostatným sestavením akvária a jeho postavením na podstavec či jiné místo ve vašem domě, bytě či kanceláři, naše služby nekončí - po konzultaci s vámi, jsme schopni navrhnout a zařídit techniku dle vašich představ a možností. Pro zdraví všech živočichů a chod akvária je dokonalá filtrace nezbytná. Technika zbaví mořskou vodu veškerých nečistot, udržuje stabilní prostředí a zajišťuje zdraví pro celý podmořský svět.


Vybíráme správné osazení

Sestavení správného osazení ryb a korýšů je v mořské akvaristice opravdovým oříškem. Je mnoho živočichů, kteří se navzájem nesnesou ani ve velkých akvárií s mnoha úkryty. Dokážeme Vám složit správné osazení tak, aby Vaši miláčkové byli co možno nejvíce šťastní, a Vy je budete pouze v klidu pozorovat.


Doručujeme korály a ryby

Pravidelně zveřejňujeme náš sortiment korálů, ryb, korýšů a dalších živočichů, které máme pro Vás k prodeji. Následně je možné živočichy rozvést po ČR nebo po domluvě i k Vám domů. Jsme také schopni koráli zaslat expresní službou do 24 hodin, kde nehrozí stres při přepravě..


Servisujeme akvária

Nechcete se mořské akvaristice věnovat nebo se jen obáváte, abyste zaběhlé akvárium neohrozili? Využijte našeho servisu akvárií. Můžeme se domluvit na pravidelných či nepravidelných návštěvách na výměnu mořské vody, kontrolu správného chodu akvária, prvků a zdraví živočichů, vyčištění veškeré techniky i akvária, úpravy korálů a další činnosti související s rozvojem života v nádrži.


Ukázka ze stavby mořského akvária.


Chcete-li se domluvit, napište nám.