Orientační ceník Dream Reef

Ceník mořského akvária je jen orientační, záleží na vašich specifických požadavcích ať už v rozměrech nádrže, kvality a výrobci osvětlení nebo materiálu na skříňky.

Nebojte se nám ozvat a popsat své požadavky na rozměry, umístění či výběr živočichů. Nebo nám nechte volnou ruku a pošlete jen váš rozpočet na pořízení mořského akvária. Budeme se snažit vytvořit cenovou nabídku pro vás v co nejrychlejším čase (pokud nebudeme zrovna u nějakého klienta nebo vybírat koráli či živočichy ☺)


Plně funkční NANO moře za 11 600 Kč

Díky použité výkonné filtraci a kvalitního LED osvětlení se v akváriu bude dařit i méně náročným tvrdým SPS korálům. Mořské akvárium je vybaveno tak, aby uspokojilo menší osazení korálů, ryb a korýšů a Vy tak můžeme v klidu pozorovat krásy mořského života.

Cena zahrnuje: akvárium, mechanickou a chemickou filtraci, silný odpěňovač, LED osvětlení, proudové čerpadlo a základní dekoraci pro správný cyklus.


Plně vybavené 200 litrové mořské akvárium již od 20 000 Kč!

Mořské akvárium je vybaveno tak, aby uspokojilo střední osazení korálů, ryb a korýšů. Díky většímu objemu se lépe udržuje celková stabilita systému, která uspokojí i náročnější koráli a ryby. 

Cena zahrnuje: akvárium, vybavenou filtraci, silný odpěňovač, LED osvětlení, proudové čerpadlo a základní dekoraci pro správný cyklus. Mořské akvárium je vybaveno tak, aby uspokojilo menší osazení korálů, ryb a korýšů a Vy tak můžeme v klidu pozorovat krásy mořského života.

Napište si poptávku po akváriu - my Vám zašleme nabídku na míru.


Velké nádrže

(pro cca 1000 litrové akvárium)

Ceník mořského akvária je jen orientační, záleží na vašich specifických požadavcích ať už v rozměrech nádrže, kvality a výrobci osvětlení nebo materiálu na skříňky.

Velké mořské akvárium je vybavené na špičkové úrovni. Je zde využita velmi výkonná a kvalitní technika. Díky velkému objemu vody je vnitřní prostředí velmi stabilní a pří správné péči lze docílit opravdu nádherné podívané do mořského světa. Akvárium je vybaveno tak, aby uspokojilo hustě osídlený útes plný barev a tvarů včetně větších a zajímavých ryb.

Akvárium

15-20 Kč/litr objemu

Stojan pod akvárium

5000 Kč

Obložení stojanu (skříňka)

4000 Kč

Odhlučnění

4000 Kč

Nosníky osvětlení

od 1500 Kč

Skříňka pro osvětlení

6000 Kč

Technika a nezbytnosti do akvária 

(pro cca 1000 litrové akvárium)

I v případě techniky záleží na výrobci a požadavcích například na hlučnost nebo výkon. Opět se na nás raději obraťte, my vám sdělíme nabídku na míru.

Ceny se výrazně liší v závislosti na výrobci techniky a velikosti akvária