Dream Reef

Jsme velcí fanoušci podmořského světa a rádi bychom Vám z něho dopřáli stejný prožitek, jako máme my! Naše služby zahrnují veškeré činnosti, které každý začínající nebo pokročilý akvarista bude vyžadovat. 

Pečlivě si projdeme a zmapujeme si místo, kde byste chtěli mořské akvárium mít. Podrobně rozkreslíme a navrhneme celé akvárium včetně vybavení filtrace, tak aby Vám co možná nejlépe vyhovovalo. Následně akvárium necháváme dělat ve sklářství, se kterým máme jen ty nejlepší zkušenosti. Celý systém Vám na místě sestavíme, zprovozníme a před odchodem Vás obdaříme informacemi, jak akvárium udržovat, tak aby co nejvíce prosperovalo. Následně budeme spolu v kontaktu 24h denně, pro vyřešení jakéhokoli případného problému. Jsme schopni Vám akvárium následně osázet koráli, rybami, korýši a dalšími živočichami podle Vašich představ, které Vám dovezeme až k Vám domů.


Začínal jsem se 45l akváriem, poté jsem si pořídil 100l. Nyní jsem skončil u 850 litrovém, které jsem si celé zařídil sám. Jedná se o zabudované akvárium ve zdi, které je ze tří stran průhledné. Stavba tohoto komplexu nebyla jednoduchá, jelikož jsem byl omezen prostorem kolem něho a zkoseným stropem, který velmi omezoval maximální výšku. Akvárium se nachází v místnosti, ve které trávím hodně času, proto jsem se snažil o co možná největší utlumení hluku, s čímž jsem nadmíru spokojen. Nevyžaduje nijak zvláštní pozornost - bez starostí můžete odjet na dovolenou až na 14 dní - pouze se zapojí krmítko, naplní box osmózou, dávkovací láhve chemií a v klidu můžete vyrazit.